O stronie

12109862_789668601159431_247008263765367625_o

Karina Bonowicz

Witamy na stronie POLSKA DLA CIEBIE! 

Większość polonijnych rodzin wyjeżdża na wakacje do Polski. Tym rodzinom, których dzieci przyszły na świat poza granicami Polski, zależy na podtrzymywaniu więzi z krajem ojczystym, a co za tym idzie na zapoznaniu potomków z Polską, jej kulturą, tradycją i ważnymi miejscami na polskiej mapie. Wyjazd do Polski jest dla nich jednym z najważniejszych narzędzi zarówno celebrowania polskiego pochodzenia, jak i nauki języka polskiego, dlatego wiele rodzin chętnie korzysta z możliwości spędzenia letnich wakacji w Polsce i poznawania nowych ciekawych miejsc, które przede wszystkim będą atrakcyjne dla ich dzieci.

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski, planujesz wyjazd do kraju i nie wiesz, co zwiedzić w pierwszej kolejności, ta strona jest właśnie dla Ciebie! 

Jeśli wiesz już, co zwiedzić w Polsce, ale nie wiesz, jak i za ile, również tutaj dostarczymy Ci tych informacji! Dodatkowo jeśli chcesz się dowiedzieć, co nowego można zwiedzić w Polsce, to również dobrze trafiłeś.

Dla młodych Polonusów zebraliśmy najciekawsze oferty kolonii lub obozów, na których będą mieli okazję szlifować język polski, zawierać przyjaźnie i dobrze się bawić. Dla całych rodzin polecamy wyprawy szlakami wspaniałych zamków w Polsce, które, jak się okazuje, są dla młodych ludzi urodzonych poza granicami Polski, niezwykle atrakcyjne i sprawiają, że poznawanie polskiej kultury, historii i geografii staje się dla nich dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. 

A już wkrótce znajdą się tutaj również informacje o niezwykłych miejscach w Polsce, w których można się zrelaksować czy podreperować swoje zdrowie.

Serwis POLSKA DLA CIEBIE zabierze Cię w wirtualną podróż po Polsce; nie tylko pokaże Ci te miejsca, które warto zobaczyć w pierwszej kolejności, ale także oprowadzi Cię po nich.

To także praktyczny poradnik zarówno dla tych, którzy wybierają się w podróż do Polski, jak i dla tych, którzy są już na miejscu, ale nie wiedzą, gdzie wygodnie przenocować, smacznie zjeść i jak spędzić wolny czas.

ZAPRASZAMY!

Karina Bonowicz
Koordynator strony